Anasayfa Hakkımızda

Hakkımızda

OtelPostasi.com Hakkında

 

2008 yılından bu yana hizmet verdiğimiz turizm sektöründe, OPS Ticaret ve Turizm AŞ. bünyesinde, çevrimiçi otel rezervasyonları yapılmasını sağlamak amacıyla 2008 kurulansistemimizde her geçen gün artan üye sayımız ile OtelPostasi.com otel arama motorumuz , çalıştığımız tesislerle ilgili  en doğru bilgiyi, detaylı resimler ve en uygun fiyatları sunarak siz değerli kullanıcılarımıza hizmet sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------

Ekibimiz

 

Türkiye'nin tüm bölgelerinde hizmet veren 8,000 üzerinde tesise en uygun fiyatları sizlere sunarak, rezervasyonlarınızı sorunsuz bir şekilde tamamlamak üzere gereken tüm çalışmaları titizlikle yürütmekte olan 40 kişiyi aşan deneyimli personel kadromuzdan oluşmaktadır.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------

Otel Arama Motorumuz

 

OtelPostasi.com'da Otellerden, Lüks tatil köylerine, şehir otellerinden, termal kaplıca tesislerine kadar tüm seçenekleri, online arama motorumuzu kullanarak kolayca bulabilir, tesisleri istediğiniz özelliklere göre sıralayabilir, fiyat karşılaştırması yaparak en uygun fiyatları bulabilir, oteller hakkındaki değerlendirmeleri okuyarak rezervasyonlarınızı online olarak tamamlayabilirsiniz.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------

Güvenli Yazılım

 

OtelPostasi.com sisteminde kullandığımız yazılımımız, kullanım kolaylığı ve güvenliği açısından bir çok testten geçirilerek sizlerin kullanımına hazırlandı ve sizlerden gelen talepler en ince detaylar doğrultusunda incelenerek yenilikleri takip ederek güncellenmeye devam ediyoruz. Ayrıca sistemimizde herhangi bir kredi kartı bilgisi veya özel kullanıcı bilgileri kesinlikle kayıt altına alınmadığı teyit ederiz. Sitemimizde rezervasyonlarınızı online olarak güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.