Güncel Otel Fırsatları Avantajlı Tatil Paketleri | OtelPostasi.com

Beylikdüzü Mard

Fırsat Detayları

Bu fırsatı kaçırdınız.

Fırsat Detayları

Mard-İnn Hotel, keyif ve huzur dolu bir konaklama gerçekleştirmek isteyenlere kapılarını açıyor...
Beylikdüzü Mard
Beylikdüzü'nde faaliyet gösteren Mard-İnn Hotel, açık büfe kahvaltı ve spa kullanımı dahil konaklama paketiyle misafirlerine konforlu bir konaklama imkanı sunuyor.
Beylikdüzü Mard
83 odasıyla hizmet veren Mard-İnn Hotel'de konukların rahatı için her ayrıntı düşünülmüş.
Beylikdüzü Mard
İyi dinlenmeler dileriz...

Mard-Inn Hotel

Misafirlerinin tüm ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmış iç dizaynları ile Mard-Inn Hotel, şehir konaklamalarının vazgeçilmez adresi olmaya aday.
Mard-inn Hotel Esenyurt; güler yüzlü personeli ve kaliteli hizmet anlayışıyla, konforlu bir konaklama deneyimi sunmak için siz değerli misafirlerini bekliyor...
Beylikdüzü Mard
Atatürk Havalimanı ve CNR Fuar Alanı’na 20 km, Tüyap Büyükçekmece Fuar Merkezi’ne 1 km mesafesinde olan Mard-inn Hotel sizlere hizmet vermeye hazır. OteL, 76 adet Standart Oda, 5 adet Junior Suit, 2 adet King Suit olmak üzere toplam 83 odadan oluşmaktadır. Tesis genelinde; Kapalı Otopark, Teras Restaurant; günün yorgunluğunu atabileceğiniz Sauna, Türk Hamamı, Masaj ve Fitness hizmeti sunulmaktadır. Modern teknik ekipmanlarla dizayn edilmiş 3 adet toplantı salonumuz mevcuttur. Otelimiz çevresinde bulunan alışveriş merkezleri, restaurant ve tesislerle iş ya da turistik seyahatleriniz için siz değerli konuklarımıza kolaylık sağlamaktadır.

Yasal Uyarı Önemli Açıklama : Düzenli bir şekilde kontrol edilmesine rağmen eklenen otel içerikleri ve özellikleri ile ilgili OtelPostasi.com sorumlu tutulamaz. OtelPostasi.com 'a eklenen fırsatların içeriğinden, özelliklerinden , kampanya tarihinden, fiyatlarından ve müsaitliklerinden fırsat sahibleri sorumludur. Yasalara veya ahlaka aykırı içerik ile karşılaşmanız durumunda lütfen bize ulaşınız. Bu sayfada yer alan yasal bilgiler aynı zamanda OtelPostasi.com' un sosyal medya kanalları için de geçerlidir.

Telif © 2009 - 2018 OtelPostasi.com Her hakkı saklıdır.