Güncel Otel Fırsatları Avantajlı Tatil Paketleri | OtelPostasi.com

Golden Rest Hotel'de Kahvaltı Dahil 2 Kişi Konaklama

Fırsat Detayları

Bu fırsatı kaçırdınız.

Fırsat Detayları

Golden Rest Hotel'in ayrıcalıklı dünyasında keyif, konfor ve huzur bir arada!
Golden Rest Hotel'de Kahvaltı Dahil 2 Kişi Konaklama
Anadolu Yakası'nın en güzel ilçelerinden biri olan Kadıköy'de hizmet veren Golden Rest Hotel, konuklarına ev konforu rahatlığında bir konaklama imkanı sunuyor.
Golden Rest Hotel'de Kahvaltı Dahil 2 Kişi Konaklama
Golden Rest Hotel'in çift kişilik kahvaltı dahil konaklamasından en uygun fiyata yararlanmak için vakit kaybetmeden rezervasyonunuzu gerçekleştirin.


İyi tatiller...

Golden Rest Hotel

Golden Rest Hotel, Kadıköy ilçesinde Boğaz'dan geçerek İstanbul'un tarihi merkezine giden vapura sadece 200 metre uzaklıkta yer almaktadır. Otel, düz ekran TV ve ücretsiz Wi-Fi bulunan ses yalıtımlı odalar sunmaktadır.

Golden Rest Hotel'in halı kaplı odalarında saç kurutma makinesi ve terlik içeren özel bir banyo ve klima vardır. Her odada oturma alanı ve çalışma masası bulunmaktadır.

Golden Rest Hotel'in restoranında zengin bir açık büfe kahvaltı servis edilmektedir.

Yasal Uyarı Önemli Açıklama : Düzenli bir şekilde kontrol edilmesine rağmen eklenen otel içerikleri ve özellikleri ile ilgili OtelPostasi.com sorumlu tutulamaz. OtelPostasi.com 'a eklenen fırsatların içeriğinden, özelliklerinden , kampanya tarihinden, fiyatlarından ve müsaitliklerinden fırsat sahibleri sorumludur. Yasalara veya ahlaka aykırı içerik ile karşılaşmanız durumunda lütfen bize ulaşınız. Bu sayfada yer alan yasal bilgiler aynı zamanda OtelPostasi.com' un sosyal medya kanalları için de geçerlidir.

Telif © 2009 - 2018 OtelPostasi.com Her hakkı saklıdır.